Tieto stranky su archiv 1996-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

Hlasové služby - Iridium Voice ServicesAk ste v práci, žijete alebo cestujete na územia, ktoré nie sú pokryté celulárnym signálom, alebo ste na územiach, kde sú poskytované neadekvátne telefónne služby, Iridium je to správne riešenie pre Vás. V súčasnosti pozemné siete pokrývajú len veľmi malú časť plánety. Celkovo je nepokrytých 86% územia vrátane morí, oceánov a súše. Iridium signál je dostupný nie len na súši, ale aj na moriach, oceánoch a aj na póloch - jednoducho po celej planéte.Štandardné hlasové služby.

Iridium systém poskytuje skutočne globálne hlasové služby aj tam, kde celulárne alebo pevné telefónne siete nie sú vybudované. Hlasové služby sú podporované prostredníctvom satelitných produktov ako je satelitný telefón Motorola 9500, alebo Motorola 9505. Kvalitný a silný signál je dosažiteľný pomocou Iridium satelitnej konštalácie na ľubovoľnom území za každej situácie.

iridium poskytuje skutočne globálne a skutočne mobilné hlasové služby. Ak sa chcete spojiť so svojou rodinou, s Vašimi kolegami, jednoducho zavoláte Vami požadované číslo zo satelitného telefónu. Nepotrebujete sa zastaviť, nepotrebujete špeciálne ladiť a smerovať anténu, ani vyhľadávať najbližší satelit, ako je tomu u iných satelitných systémov.

Aby ste mohli komunikovať v sieti Iridium je nutné si zvoliť formu užívania. Máte na výber predplatené služby, obdoba Easy a Prima kariet, alebo klasický mesačný paušál.Ostatné služby.

Okrem telefónneho čísla pre hlasové služby sa automaticky aktivuje ďalšie telefónne číslo, ktoré sa využíva pre dátové služby.

Taktiež môžte prijímať numerické, textové a hlasové správy do vášho osobného mailboxu. Pokiaľ ste zo siete Iridium odhlásený, volajúci vám môže zanechať hlasovú správu - odkaz.

Tieto stranky su archiv 1996-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk