Tieto stranky su archiv 1996-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

Predplatené služby

S predplatenými službami máte všetko pod kontrolou. Neuzatvárate žiadne zmluvy, neplatíte žiadne faktúry za prevádzku, jednoducho si zakúpite SIM predplatenú kartu, kupóny podľa aktuálnej ponuky a po ich prevolaní si jednoducho zakúpite nové. Ak sa vám kupón minie stále môžte prijímať hovory.

Predplatené SIM karty (Pre-Paid SIMs) sú ideálne pre jednotlivcov, ktorí pracujú samostatne (reportéri, kamionisti). V situáciách, kde sa nachádza viacero ľudí (lode, turistické a horolezecké výpravy), sú určené služby s názvom Crew Calling - skupinové volanie.Predplatené hlasové a dátové služby.

Zakúpením SIM predplatenej karty a ľubovoľného kupónu získavate nie len hlasové služby a SMS služby, ale aj dátové služby ovládateľné pomocou Data Kit-u, Vášho PC a softvéru " Apollo" - slúžiaceho na pripojenie sa k internetu alebo k Vašim intranet stránkam.

Žiadne mesačné poplatky, žiadne prehnané ceny. Predplatené služby poskytujú ten istý komfort ako je tomu u klasického mesačného programu. A naviac u predplatených služieb nemôžete byť spätne penalizovaný - jednoducho máte všetko pod kontrolou. Prechod na mesačný program je samozrejme možný.Inicializačné a dobíjacie kupónoy.

SIM predplatenú kartu a kupóny si môžte zakúpiť priamo v našom elektronickom obchode, prejdite na shop.wrx.sk, časť Iridium - SIM, alebo si prezrite aktuálnu ponuku.Globálne pokrytie.

So službami Iridium siete a s predplatenou SIM kartou sa môžte pohybovať po celom svete, vrátane morí, oceánov, púští a pólov.

VYBERTE SI

Tieto stranky su archiv 1996-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk