Tieto stranky su archiv 1996-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk

Globálne po celej planéteIba Iridium satelitný systém Vám poskytuje globálne hlasové a dátové služby všade tam, kde nie sú vybudované pozemné celulárne alebo iné pevné siete. Iridium Vám môže pomôcť - ostante stále v spojení - kdekoľvek. Nasledovná ponuka služieb predstavuje dostupné možnosti komunikácie prostredníctvom siete Iridium. Ak uprednostňujete prezentáciu, stiahnite si najnovšiu verziu.Hlasové služby
Ak ste v práci, žijete alebo cestujete na územia, ktoré nie sú pokryté celulárnym signálom, alebo ste na územiach, kde sú poskytované neadekvátne telefónne služby, Iridium je to správne riešenie pre Vás. V súčasnosti pozemné siete pokrývajú len veľmi malú časť plánety. Celkovo je nepokrytých 86% územia vrátane morí, oceánov a súše. Iridium signál je dostupný nie len na súši, ale aj na moriach, oceánoch a aj na póloch - jednoducho po celej planéte.


Predplatené služby
S predplatenými službami máte všetko pod kontrolou. Neuzatvárate žiadne zmluvy, neplatíte žiadne faktúry za prevádzku, jednoducho si zakúpite SIM predplatenú kartu, kupóny a po ich prevolaní si jednoducho zakúpite nové. Ak sa vám kupóny minú stále môžte prijímať hovory. Predplatené služby poskytujú prídavné služby - prenos dát.


Short Message Service (SMS)
Ak ste užívateľ hlasových služieb siete Iridium, Váš telefón má dvojnásobné použitie, môžte využívať hlasové služby ako aj plné textové služby. Iridium satelitné zariadenia môžu zaslať a prijať správy vo veľkosti 160 znakov v jednej správe. Ak si zapnete váš telefón a prihlásite sa do Iridium siete, budú Vám automaticky doručené Vaše nové SMS správy.


Skupinové volanie - Crew Calling
Ak ste už užívateľom siete Iridium a máte aktivovaný mesačný paušál - máte teda aktívnu jednu SIM kartu a satelitný telefón, môžte si zakúpiť mini karty pre Crew Calling službu. Mini karty sú vybavené veľmi malým počtom kreditov - jedná sa teda o predplatené hlasové služby. Tieto mini karty môžte ďalej predávať za Vami stanovenú cenu Vášmu personálu, posádke alebo cestujúcim. Uplatnenie - lodná preprava, cestovné kancelárie.

Dátové služby
Použitím Vášho počítača a Iridium satelitného telefónu sa môžte pripojiť na internet alebo na sieť Vašej spoločnosti všade tam, kde je signál siete Iridium - po celej planéte. Môžte surfovať po internete, posielať a prijímať email správy a prenášať súbory. Váš počítač môžte nakonfigurovať na dva rôzne spôsoby dátovej komunikácie; Dial-Up Data a Direct Internet Data.


Short Burst Data
Iridium Short Burst Data (SBD) je dátová služba, ktorá umožňuje dátovú komunikáciu s pridanou hodnotou pre zasielanie a príjem dát efektnejšie a rýchlejšie prostredníctvom Iridium siete.


Globálne pagingové služby
Len Iridium Globálne pagingové služby ponúkajú celosvetové zasielanie pagingových a messaging správ. Tieto služby sú šírené, tak ako hlasové služby, prostredníctvom konštalácie 66 satelitov. Užívatelia Globálnych pagingových služieb tak využívajú celú Iridium sieť pre príjem numerických a alfanumerických (textových) správ na celej planéte od mestských aglomerácií až po vzdialené oblasti.


Medzinárodné SOS
Členovia International SOS, ktorí vlastnia Iridium telefón majú dostupné služby International SOS 24 hodín denne pomocou stlačenia tlačidiel SOS* (vytočte 707*) na Iridium telefóne.


Fax & Enhanced Messaging
Iridium Fax and Enhanced Messaging service offers an extensive suite of options allowing subscribers to transmit and receive information in different format over the Iridium constellation of 66 satellites.


DOPORUČUJEME
DOPORUČUJEME

Tieto stranky su archiv 1996-2005, pouzite aktualne stranky www.wrx.sk